vidaXL Zahradní lehátko masivní akáciové dřevo [311871]

SKU
538207
3660 Kč 3025 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dopřejte si chvíle oddechu na zahradě či terase s naším pohodlným zahradním lehátkem a užijte si relaxační odpoledne za vlastním domem. Ideálně se hodí k bazénům, na balkón, zahradu atd. Toto zahradní lehátko je vyrobené z masivního akáciového dřeva s olejovanou povrchovou úpravou, takže je robustní a stabilní.

Dopřejte si chvíle oddechu na zahradě či terase s naším pohodlným zahradním lehátkem a užijte si relaxační odpoledne za vlastním domem.

Ideálně se hodí k bazénům, na balkón, zahradu atd. Toto zahradní lehátko je vyrobené z masivního akáciového dřeva s olejovanou povrchovou úpravou, takže je robustní a stabilní. Opěradlo je nastavitelné tak, abyste vždy našli nejpohodlnější polohu. Pevný laťkový sedák a opěradlo nabízejí velké pohodlí. Tato denní postel má 2 kolečka, takže ji snadno přesunete, kam potřebujete.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Pokud je to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod vodovzdorným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu nebo sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Vlastnosti

Materiál: masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravou
Celkové rozměry: 199 x 59/63 x 30/62/76/85 cm (D x Š x V)
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286114469
Produktové číslo výrobce311871