vidaXL Zahradní lehátko pro dva s poduškami bambus [3063954]

SKU
539318
7950 Kč 6570 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Pohodlné opalovací lehátko pro dva se skvěle hodí na lenošení, čtení nebo odpočinkové opalování na zahradě. Lehátko je vyrobené z odolného bambusu, který výborně vzdoruje klimatickým vlivům, a pomůže vám na zahradě navodit atmosféru exotických tropů.

Toto pohodlné opalovací lehátko pro dva se skvěle hodí na lenošení, čtení nebo odpočinkové opalování na zahradě.

Lehátko je vyrobené z odolného bambusu, který výborně vzdoruje klimatickým vlivům, a pomůže vám na zahradě navodit atmosféru exotických tropů. Oddělená opěradla lze naklonit do 3 pozic, takže si vždy najdete tu nejpohodlnější polohu. O zvýšený komfort při odpočinku se vám postarají také podušky. Každá z nich je opatřená párem šňůrek, za které je můžete k lehátku pevně přivázat.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

1 x opalovací lehátko
2 x poduška

Vlastnosti

Barva podušek: vínová červená
Materiál lehátka: bambus
Materiál podušky: textil (100% polyester)
Rozměry lehátka: 200 x 130 x (24–87) cm (D x Š x V)
Rozměry podušky: 200 x 60 x 4 cm (D x Š x T)
Montáž nutná: ano

Barvačervená
VýrobcevidaXL
EAN8720286278789
Produktové číslo výrobce3063954