vidaXL Zahradní lehátko s 1 opěradlem krémově bílé masivní akácie [316313]

SKU
548101
4299 Kč 3553 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Užívejte si s rodinou a přáteli volný čas na čerstvém vzduchu v pohodlí na tomto dřevěném zahradním lehátku! Zahradní lehátko je zhotovené z masivní akácie, což je tvrdé dřevo s hustou kresbou. Má překrásný design, kterým zaujme na první pohled, a je velice stabilní a odolné.

Užívejte si s rodinou a přáteli volný čas na čerstvém vzduchu v pohodlí na tomto dřevěném zahradním lehátku! Zahradní lehátko je zhotovené z masivní akácie, což je tvrdé dřevo s hustou kresbou.

Má překrásný design, kterým zaujme na první pohled, a je velice stabilní a odolné. Zručné řemeslné zpracování a nádherná kresba dřeva od sebe jednotlivé kusy navzájem lehce odlišují. Přiložené podušky vám při odpočinku zajistí maximální pohodlí. Opěradlo se dá navíc namontovat na levou i pravou stranu.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

1 x opalovací lehátko
1 x velká poduška
1 x malá poduška
1 x velký polštář za záda
1 x malý polštář za záda

Vlastnosti

Barva podušky: krémově bílá
Materiál: masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou, textil (100% polyester)
Rozměry: 202 x 66 x 60 cm (D x Š x V)
Výška sedáku od země: 29 cm
Tloušťka podušky: 6 cm
Tloušťka polštáře: 12 cm
Montáž nutná: ano

Barvabílá
VýrobcevidaXL
EAN8720286380260
Produktové číslo výrobce316313