vidaXL Zahradní lehátko s baldachýnem modré [313527]

SKU
535512
2545 Kč 2103 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dvojité zahradní lehátko, zastřešené velkým baldachýnem, bude vynikat všude, kam ho umístíte. Je perfektní volbou pro relaxaci nebo zábavu s vaší rodinou na zahradě, dvorku, terase či na pláži. Zahradní lehátko je vyrobené z klimaticky odolné oxfordské látky, můžete ho tedy venku používat po celý rok.

Toto dvojité zahradní lehátko, zastřešené velkým baldachýnem, bude vynikat všude, kam ho umístíte.

Je perfektní volbou pro relaxaci nebo zábavu s vaší rodinou na zahradě, dvorku, terase či na pláži. Zahradní lehátko je vyrobené z klimaticky odolné oxfordské látky, můžete ho tedy venku používat po celý rok. Rám z práškově lakované oceli zaručuje jeho skvělou stabilitu, dlouhou životnost a vynikající odolnost. Velký baldachýn z vodoodpudivého polyesteru nabízí optimální prostředí pro váš odpočinek a dostatek stínu pro dvě osoby. Tato dvojpostel je dokonalou kombinací stylu a funkčnosti.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Vlastnosti

Barva: modrá
Materiál: oxfordská látka, práškově lakovaná ocel, plast
Celkové rozměry: 200 x 173 x 135 cm (D x Š x V)
Výška sedáku od země: 45 cm
Rozměry plochy k ležení: 200 x 145 cm (D x Š)
Montáž nutná: ano

Barvamodrá
VýrobcevidaXL
EAN8720286137543
Produktové číslo výrobce313527