vidaXL Zahradní lehátko s poduškou šedé masivní akáciové dřevo [3064053]

SKU
569883
3635 Kč 3004 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zahradní lehátko z masivního akáciového dřeva vám kdykoli poskytne pohodlné místo k relaxaci na vaší terase či zahradě. Lehátko s jedinečnou dřevěnou konstrukcí zve k odpočinku a vyzařuje přírodní půvab.

Toto zahradní lehátko z masivního akáciového dřeva vám kdykoli poskytne pohodlné místo k relaxaci na vaší terase či zahradě.

Lehátko s jedinečnou dřevěnou konstrukcí zve k odpočinku a vyzařuje přírodní půvab. Toto zahradní lehátko je vyrobené z masivního akáciového dřeva, které má dlouhou životnost a je odolné vůči povětrnostním vlivům. Dřevěné lehátko je voděodolné a je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Když ho právě nepoužíváte, dá se snadno složit. Toto opalovací lehátko s ergonomickým designem je dokonalým společníkem pro všechny slunné dny. O vaše pohodlí se postará také dodaná poduška. Na podušce najdete pár šňůrek, kterými ji snadno přivážete k lehátku.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

1 x opalovací lehátko
1 x poduška na sedák
1 x podhlavník

Vlastnosti

Barva zahradního lehátka: šedá
Barva podušek: vínová červená
Materiál zahradního lehátka: masivní akáciové dřevo s šedou povrchovou úpravou
Materiál podušky: textil (100% polyester)
Rozměry zahradního lehátka (při rozložení): 190 x 60 x 51 cm (D x Š x V)
Rozměry zahradního lehátka (při složení): 92 x 55 x 20 cm (D x Š x V)
Rozměry podušky na sedák: 186 x 58 x 4 cm (D x Š x T)
Rozměry podhlavníku: 47 x 30 x 4 cm (D x Š x T)
Montáž nutná: ano

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720286279779
Produktové číslo výrobce3064053

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz