vidaXL Zahradní lehátko s polštářem textilen černé [310529]

SKU
538202
2620 Kč 2165 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Lehátko díky přiloženému polštáři a nastavitelné opěrce a podnožce nabízí maximální pohodlí. Díky práškově lakovanému hliníkovému rámu je lehátko vysoce stabilní a odolné, zároveň však lehké, takže se snadno přenáší. Díky pevné textilenové tkanině je odolné proti vodě a snadno se čistí.

Lehátko díky přiloženému polštáři a nastavitelné opěrce a podnožce nabízí maximální pohodlí.

Díky práškově lakovanému hliníkovému rámu je lehátko vysoce stabilní a odolné, zároveň však lehké, takže se snadno přenáší. Díky pevné textilenové tkanině je odolné proti vodě a snadno se čistí. Opěradlo a opěrku nohou lze nastavit tak, abyste vždy našli nejpohodlnější polohu. Polštář navíc zvyšuje pohodlí při sezení.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Vlastnosti

Barva: černá a stříbrná
Materiál: textilen, hliník s práškovým nástřikem
Rozměry: (173–152) x 66 x (40–81) cm (Š x H x V)
Montáž nutná: ano

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8720286086827
Produktové číslo výrobce310529