vidaXL Zahradní lehátko se stolkem zeleně impregnovaná borovice [315403]

SKU
534882
3105 Kč 2566 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěné zahradní lehátko vám nejen poskytne pohodlí při sezení nebo ležení, ale také vnese na vaší zahradu či terasu rustikální kouzlo. Lehátko je zhotovené z masivní impregnované borovice, takže výborně odolává klimatickým vlivům, má dlouhou životnost a dá se snadno čistit vlhkým hadříkem.

Toto dřevěné zahradní lehátko vám nejen poskytne pohodlí při sezení nebo ležení, ale také vnese na vaší zahradu či terasu rustikální kouzlo.

Lehátko je zhotovené z masivní impregnované borovice, takže výborně odolává klimatickým vlivům, má dlouhou životnost a dá se snadno čistit vlhkým hadříkem. Výšku opěradla i opěrky nohou si můžete nastavit dle vlastní potřeby, abyste se mohli co nejpohodlněji uvelebit. Lehátko efektivně kombinuje styl, odolnost a pohodlné používání a vaše venkovní bydlení zkrášlí svým nadčasovým designem. Je doplněné dřevěným stolkem, na který si můžete odkládat vaše telefony, sluneční brýle, nápoje a další drobnosti v dosahu ruky.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

1 x opalovací lehátko
1 x stůl

Vlastnosti

Materiál: borové dřevo (se zelenou impregnací)
Rozměry lehátka: 198 x 90 x (30–75) cm (D x Š x V)
Rozměry stolku: 30 x 30 x 26 cm (D x Š x V)
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286211472
Produktové číslo výrobce315403