vidaXL Zahradní lehátko textilen zeleno-šedé [310516]

SKU
535491
1765 Kč 1459 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Hliníkové opalovací lehátko se stylovým designem představuje ideální volbu k odpočinku a pohodovým chvílím na zahradě nebo na pláži. Lehátko je vyrobené z textilenu a výborně vzdoruje klimatickým vlivům. Rám z práškově lakované oceli a hliníku mu dodává na odolnosti a prodlužuje jeho životnost.

Toto hliníkové opalovací lehátko se stylovým designem představuje ideální volbu k odpočinku a pohodovým chvílím na zahradě nebo na pláži.

Lehátko je vyrobené z textilenu a výborně vzdoruje klimatickým vlivům. Rám z práškově lakované oceli a hliníku mu dodává na odolnosti a prodlužuje jeho životnost. Spolu s opalovacím lehátkem obdržíte také polštář, který vám při sezení zaručí maximální pohodlí.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Pokud je to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod vodovzdorným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu nebo sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Vlastnosti

Barva: zelená a šedá
Materiál: textilen, hliník, práškově lakovaná ocel
Rozměry židle: 159 x 62 x 67 cm (D x Š x V)
Šířka sedáku: 56 cm
Hloubka sedáku: 90 cm
Výška sedáku od země: 29 cm
Výška područek od země: 48 cm
Montáž nutná: ano

Barvazelená
VýrobcevidaXL
EAN8720286086698
Produktové číslo výrobce310516