vidaXL Zahradní podnožka s tmavě šedou poduškou bambus [313155]

SKU
535505
2280 Kč 1884 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zahradní podnožka představuje skvělý doplněk na vaši zahradu, terasu nebo dvorek a pomůže vám vytvořit příjemné místo, kde si můžete povídat s rodinou a přáteli nebo si užívat pěkného počasí. Taburet je vyrobený z bambusu, takže je robustní a snadno se čistí.

Tato zahradní podnožka představuje skvělý doplněk na vaši zahradu, terasu nebo dvorek a pomůže vám vytvořit příjemné místo, kde si můžete povídat s rodinou a přáteli nebo si užívat pěkného počasí.

Taburet je vyrobený z bambusu, takže je robustní a snadno se čistí. Silně polstrovaná poduška zpříjemní vaše chvíle odpočinku mimořádným pohodlím. Podnožka má lehkou konstrukci, můžete ji tedy bez námahy přenášet podle vašich potřeb. A její modulární design vám dává naprostou svobodu umístit ji přesně tak, jak potřebujete.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

1 x podnožka
1 x poduška

Vlastnosti

Barva podušky: tmavě šedá
Materiál: bambus, látka (100% polyester)
Rozměry: 65 x 65 x 30 cm (D x Š x V)
Tloušťka podušky: 5 cm
Montáž nutná: ano

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720286188125
Produktové číslo výrobce313155