vidaXL Zahradní podnožky 2 ks masivní akáciové dřevo [310323]

SKU
548096
1490 Kč 1231 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěné zahradní podnožky vynikají lamelovým designem a jsou ideální pro rodinné filmové večery nebo hraní videoher. Stejně tak si s nimi vychutnáte příjemné počasí na verandě. Podnožka je vyrobena z masivního akáciového dřeva, takže je stabilní a odolná.

Tyto dřevěné zahradní podnožky vynikají lamelovým designem a jsou ideální pro rodinné filmové večery nebo hraní videoher.

Stejně tak si s nimi vychutnáte příjemné počasí na verandě. Podnožka je vyrobena z masivního akáciového dřeva, takže je stabilní a odolná. Vzhledem k olejovanému povrchu se velmi snadno čistí vlhkým hadříkem. Můžete jí zkombinovat s dalšími segmenty, jako je středová či rohová pohovka, a vytvořit si tak vlastní konfiguraci zahradního posezení! Poduška vám zajistí maximální pohodlí při relaxaci a užívání si volného času.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

2 x podnožka
2 x poduška

Vlastnosti

Barva polštáře: krémová
Materiál: masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou, textil (100% polyester)
Rozměry: 85 x 57 x 29 cm (Š x H x V)
Tloušťka podušky: 6 cm
Montáž nutná: ano

Barvahnědá (světlá)
VýrobcevidaXL
EAN8720286108116
Produktové číslo výrobce310323