vidaXL Zahradní postel s baldachýnem a polštářem zelená [313534]

SKU
538965
2120 Kč 1752 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Lehátko s polštářem a velkým baldachýnem vynikne v jakémkoliv prostředí. Pomůže vám snadno vytvořit místo, kde můžete odpočívat nebo si s rodinou na zahradě, dvorku, terase či na pláži užívat spoustu zábavy.

Toto lehátko s polštářem a velkým baldachýnem vynikne v jakémkoliv prostředí.

Pomůže vám snadno vytvořit místo, kde můžete odpočívat nebo si s rodinou na zahradě, dvorku, terase či na pláži užívat spoustu zábavy. Zahradní lehátko je vyrobené z kvalitní klimaticky odolné oxfordské látky, můžete ho tedy venku používat po celý rok. Rám z práškově lakované oceli zaručuje jeho skvělou stabilitu, dlouhou životnost a vynikající odolnost. Baldachýn a polštář z vodoodpudivého polyesteru se postarají o vaše maximální pohodlí a dostatek stínu.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Vlastnosti

Barva: zelená
Materiál: oxfordská látka, práškově lakovaná ocel
Materiál stříšky/polštáře: textil (100% polyester)
Rozměry: 200 x 90 x 112 cm (D x Š x V)
Rozměry plochy k ležení: 200 x 70 cm (D x Š)
Montáž nutná: ano

Barvazelená
VýrobcevidaXL
EAN8720286137611
Produktové číslo výrobce313534