vidaXL Zahradní rohová lavice 185 x 185 x 90 cm masivní teakové dřevo [316625]

SKU
548107
11425 Kč 9442 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěná rohová lavice se může pochlubit širokou sedací plochou a vnese do vaší zahrady či jiného venkovního prostoru nádech rustikálního kouzla. Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a velmi hladce obroušené.

Tato dřevěná rohová lavice se může pochlubit širokou sedací plochou a vnese do vaší zahrady či jiného venkovního prostoru nádech rustikálního kouzla.

Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a velmi hladce obroušené. Teakové dřevo je oceňované pro svou výjimečnou pevnost a klimatickou odolnost, a proto je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro výrobu zahradního nábytku. Je to skvělá volba, pokud si chcete pořídit zahradní nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta. Lamely sedací plochy a opěradla lavice nabízejí skvělou oporu a optimální pohodlí při sezení.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Vlastnosti

Materiál: jemně broušené teakové tvrdé dřevo ošetřené lazurou na vodní bázi
Celkové rozměry: 185 x 185 x 90 cm (D x Š x V)
Výška sedáku od země: 45 cm
Hloubka sedáku: 50 cm
Výška opěradla: 42 cm
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286597361
Produktové číslo výrobce316625