vidaXL Zahradní středová pohovka s tmavě šedými poduškami bambus [313154]

SKU
538215
2085 Kč 1723 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zahradní středová pohovka je skvělý doplněk na vaši zahradu, terasu nebo dvorek a vytvoří příjemné místo, kde si můžete povídat s rodinou a přáteli nebo si užívat pěkné počasí. Zahradní pohovka je vyrobená z bambusu, takže je robustní a snadno se čistí.

Tato zahradní středová pohovka je skvělý doplněk na vaši zahradu, terasu nebo dvorek a vytvoří příjemné místo, kde si můžete povídat s rodinou a přáteli nebo si užívat pěkné počasí.

Zahradní pohovka je vyrobená z bambusu, takže je robustní a snadno se čistí. Silně polstrované podušky a polštáře za záda zpříjemní vaše chvíle odpočinku mimořádným pohodlím. Zahradní sedačka má lehkou konstrukci, můžete ji tedy snadno přenášet podle vašich potřeb. A její modulární design vám dává naprostou svobodu umístit ji přesně tak, jak potřebujete.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

1 x středová pohovka
1 x poduška na sedák
1 x poduška na opěradlo

Vlastnosti

Barva podušky: tmavě šedá
Materiál: bambus, látka (100% polyester)
Rozměry: 65 x 70 x 60 cm (Š x H x V)
Šířka sedáku: 65 cm
Hloubka sedáku: 65 cm
Výška sedáku od země: 30 cm
Tloušťka podsedáku: 5 cm
Tloušťka matrace opěradla: 10 cm
Montáž nutná: ano

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720286188118
Produktové číslo výrobce313154