vidaXL Zahradní židle s čajovým stolkem a poduškami masivní akácie [3061317]

SKU
569874
4200 Kč 3471 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vychutnejte si svůj šálek čaje s těmito rustikálními dřevěnými židlemi a čajovým stolkem. Nejen, že se tento set příjemně používá, ale navíc ve vaší zahradě nebo na terase zaujme na první pohled. Stůl i židle jsou zhotovené z masivního akáciového dřeva, takže jsou mimořádně stabilní a robustní.

Vychutnejte si svůj šálek čaje s těmito rustikálními dřevěnými židlemi a čajovým stolkem.

Nejen, že se tento set příjemně používá, ale navíc ve vaší zahradě nebo na terase zaujme na první pohled. Stůl i židle jsou zhotovené z masivního akáciového dřeva, takže jsou mimořádně stabilní a robustní. Odolná stolní deska a spodní polička se skvěle hodí pro odkládání hrníčků, knih a dalších menších předmětů. Opěradla a područky křesílek vám pak zajistí příjemné posezení a relaxaci. Podušky vám dopřejí větší pohodlí. Každá poduška je opatřená dvěma páry šňůrek pro pevné uchycení.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

1 x dvojkřeslo se stolkem
2 x poduška

Vlastnosti

Barva: šedá
Barva podušek: antracitová
Materiál: masivní akáciové dřevo s šedou povrchovou úpravou
Materiál podušky: textil (100% polyester)
Rozměry: 159 x 61 x 92 cm (D x Š x V)
Hloubka sedáku: 49 cm
Výška područek od země: 61 cm
Výška sedáku od země: 44 cm
Rozměry podušky: 50 x 50 x 7 cm (D x Š x T)
Montáž nutná: ano

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720286237106
Produktové číslo výrobce3061317

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz