vidaXL Závěsná nástěnná skříňka bílá 69,5 x 32,5 x 90 cm [812312]

SKU
570268
1455 Kč 1202 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Klasická závěsná nástěnná skříňka je určena k optimalizaci vašeho prostoru na zdi a zároveň zkrášlí vaši domácnost! Odolný materiál: Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.

Tato klasická závěsná nástěnná skříňka je určena k optimalizaci vašeho prostoru na zdi a zároveň zkrášlí vaši domácnost!.

Odolný materiál

Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti. Skříňka je zhotovená z kompozitního dřeva, což usnadňuje její čištění.

Spousta úložného prostoru

Úložná skříňka má 3 přihrádky a poskytne vám spoustu prostoru pro přehledné uložení vašich každodenních potřeb.

Nástěnné provedení

Tuto odkládací skříňku lze připevnit na stěnu. Tímto způsobem můžete maximalizovat podlahovou plochu a udržet si v pokoji pořádek.

Možnost vystavení

Domácí organizér má pevnou horní desku, na kterou můžete vystavit své dekorativní předměty, jako jsou fotorámečky a pokojové rostliny.

Poznámka

Šrouby a hmoždinky pro připevnění na stěnu nejsou součástí balení. Použijte šroub(y) a hmoždinku(y) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, požádejte o radu odborníka. Pečlivě si přečtěte pokyny a dodržujte každý krok.Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.

Vlastnosti

Barva: bílá
Materiál: kompozitní dřevo
Rozměry: 69,5 x 32,5 x 90 cm (Š x H x V)

Barvabílá
VýrobcevidaXL
EAN8720287080626
Produktové číslo výrobce812312