vidaXL Závěsný slunečník s dřevěnou tyčí 400 x 300 cm černý [47122]

SKU
557100
4070 Kč 3364 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Elegantní závěsný slunečník představuje ideální řešení, jak si na své zahradě, terase nebo dvorku vytvořit příjemný stín, kde se s rodinou můžete schovat před škodlivými UV paprsky přímého sluníčka. Kromě toho, že tak budete moct odpočívat v pohodlí, navíc zkrášlíte své venkovní bydlení.

Tento elegantní závěsný slunečník představuje ideální řešení, jak si na své zahradě, terase nebo dvorku vytvořit příjemný stín, kde se s rodinou můžete schovat před škodlivými UV paprsky přímého sluníčka.

Kromě toho, že tak budete moct odpočívat v pohodlí, navíc zkrášlíte své venkovní bydlení. Zahradní slunečník je vyrobený z polyesterové tkaniny, která nebledne a nepropouští UV záření, takže vám poskytne nejlepší možnou ochranu před sluníčkem a jeho škodlivými paprsky. Dřevěná tyč i žebra jsou velice pevné a jsou zárukou celkové stability a dlouhé životnosti slunečníku. Stříška je na tyči volně zavěšená, takže tyč nepřekáží v prostoru pod slunečníkem. Zastínění snadno roztáhnete a zavřete pomocí klikového mechanismu. Sestavení zahradního slunečníku je jednoduché.

Vlastnosti

Barva: černá
Materiál: tkanina (100% polyester), laminovaný bambus, jedlové dříví
Celkové rozměry: 400 x 300 x 285 cm (D x Š x V)
Tloušťka tyče: 55 mm
Montáž nutná: ano

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8719883744490
Produktové číslo výrobce47122