vidaXL Závěsný slunečník s tyčí bordó 3,5 x 2,9 m masivní jedle [313770]

SKU
556213
3999 Kč 3305 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Atraktivní dřevěný závěsný slunečník je skvělé řešení, jak získat potřebný stín a chránit se před škodlivým UV slunečním zářením. Pomůže vám vytvořit pohodlný prostor na terase, dvorku nebo na zahradě i v jiném venkovním bydlení.

Tento atraktivní dřevěný závěsný slunečník je skvělé řešení, jak získat potřebný stín a chránit se před škodlivým UV slunečním zářením.

Pomůže vám vytvořit pohodlný prostor na terase, dvorku nebo na zahradě i v jiném venkovním bydlení. Střecha slunečníku je vyrobená z polyesterové tkaniny, která neztrácí barvu a je odolná vůči UV záření, takže zajišťuje optimální ochranu před sluncem. Slunečník má pevnou tyč z masivního jedlového dřeva, 8 odolných bambusových žeber a základnu ve tvaru kříže, je tudíž velmi stabilní. Stříška slunečníku volně visí z tyče, tyč proto nepřekáží v prostoru pod slunečníkem.

Vlastnosti

Barva: vínová
Materiál tyče: masivní jedlové dřevo, bambus
Materiál potahu: 100% polyester
Materiál křížové základny: železo
Průměr střechy: 350 cm
Celková výška: 290 cm
Tloušťka tyče: 55 mm
Rozměry křížového podstavce: 100 x 100 cm (D x Š)
Montáž nutná: ano

Barvačervená
VýrobcevidaXL
EAN8720286164525
Produktové číslo výrobce313770

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz