vidaXL Vrbový plot 500 x 100 cm [140386]

SKU
513797
1790 Kč 1479 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vysoce kvalitní vrbový plot plní širokou škálu funkcí, jako je oplocení vašeho soukromého zahradního prostoru, dekorace vašeho tiki baru, vytvoření tropického pozadí na terase. Je to v každém ohledu perfektní volba venkovního dekoru pro komerční projekty i rezidenční použití.

Tento vysoce kvalitní vrbový plot plní širokou škálu funkcí, jako je oplocení vašeho soukromého zahradního prostoru, dekorace vašeho tiki baru, vytvoření tropického pozadí na terase.

Je to v každém ohledu perfektní volba venkovního dekoru pro komerční projekty i rezidenční použití. Tento multifunkční vrbový plot o výšce 1 m má celkovou délku 5 m. Snadno jím oplotíte váš prostor přesně dle vašich požadavků, stačí ho upevnit zpříma pomocí dodaných vázanek a sponek. Tento přírodní plot, zhotovený z vrbového dřeva dobré kvality, je zárukou odolnosti a dlouholetého používání.

Vlastnosti

Materiál: vrbové proutí
Rozměry: 100 x 500 cm (V x D)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475849520
Produktové číslo výrobce140386

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz