vidaXL Gril lokomotiva s udírnou Nevada XL černý [40254]

SKU
500526
7030 Kč 5810 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Gril s udírnou je kombinací tradičního zahradního grilu a udírny. Umožňuje vám grilovat, udit, opékat a také udržovat vaše hotové jídlo teplé. Doutnající dřevo v topné části produkuje teplo a kouř, který se poté rovnoměrně rozšíří v udírně.

Tento gril s udírnou je kombinací tradičního zahradního grilu a udírny.

Umožňuje vám grilovat, udit, opékat a také udržovat vaše hotové jídlo teplé. Doutnající dřevo v topné části produkuje teplo a kouř, který se poté rovnoměrně rozšíří v udírně. Pokud chcete vařit jen jedním způsobem, samostatnou topnou část můžete použít k uchování vašeho už grilovaného jídla v teple. Udírna Nevada má jednu topnou část a dvě komory na uzení/grilování. V udírně můžete chutně připravovat maso, ryby, zeleninu, pizzu a dokonce i chleba. Chuť jídla můžete ovlivnit typem zvoleného dřeva. Jídlo také můžete připravovat při nízkých teplotách tak, aby vaše ryby a maso zůstaly chutné a šťavnaté. Tato udírna má dvě velmi prostorné části na grilování. Vnější integrovaný teploměr umožňuje sledovat teplotu uvnitř udírny. Ve spodní části udírny je extra přihrádka na uložení dřeva.

Poznámka

Doporučujeme používat kryt na gril (není součástí balení), který chrání produkt před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Vlastnosti

Barva: černá
Materiál: kov s práškovým nástřikem
Materiál rukojeti: dřevo
Topeniště: 1 (ø30 x 30 cm)
Udicí komory: 2 (ø30 x 61 cm)
Grily: 2 (54 x 30 cm)
Pracovní plochy: 2 (58 x 22 cm)
Police: 2 (58 x 32 cm)
Rozměry: 173 x 51 x 132 cm (D x Š x V)
Vestavěný teploměr: ano
Nastavitelný přístup vzduchu: ano
Zapalování: dřevěné uhlí a brikety

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8718475802402
Produktové číslo výrobce40254