vidaXL Skleník s ocelovým rámem PVC [40617]

SKU
512564
1199 Kč 991 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Fóliovník je tím pravým řešením, pokud chcete zajistit izolaci a ochranu vašich rostlin po celý rok. Je speciálně navržen pro menší prostory. Fóliovník má robustní rám z lakované oceli a je potažen materiálem odolným proti roztržení.

Tento fóliovník je tím pravým řešením, pokud chcete zajistit izolaci a ochranu vašich rostlin po celý rok.

Je speciálně navržen pro menší prostory. Fóliovník má robustní rám z lakované oceli a je potažen materiálem odolným proti roztržení. Tento materiál je také odolný vůči UV záření a mrazuvzdorný, takže nemusíte mít strach ze škod způsobených slunečním zářením nebo chladem. Transparentní zelený potah umožňuje také dostatečný průchod slunečních paprsků k pěstovaným rostlinám. Fóliovník má rolovací dveře pro jednodušší vstup. Fóliovník je lehký, takže ho můžete snadno přemístit. Montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální nářadí.

Vlastnosti

Rozměry: 170 x 80 x 200 cm (D x Š x V)
Barva: Zelená
Materiál rámu: Ocelové trubky s práškovým nástřikem
Materiál: PVC: 100%

Barvazelená
VýrobcevidaXL
EAN8718475837510
Produktové číslo výrobce40617

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz