vidaXL Barový stůl masivní recyklované dřevo 120 x 60 x 106 cm [246289]

SKU
526055
5765 Kč 4764 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěný barový stůl oplývá industriálním stylem a krásně zapadne do vaší kuchyně či jídelny, ale i do barů, kaváren apod. Barový stůl má pevnou a odolnou horní desku, která je vyrobená z masivního recyklovaného dřeva.

Tento dřevěný barový stůl oplývá industriálním stylem a krásně zapadne do vaší kuchyně či jídelny, ale i do barů, kaváren apod.

Barový stůl má pevnou a odolnou horní desku, která je vyrobená z masivního recyklovaného dřeva. Recyklované dřevo pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Může se tedy skládat z různých typů dřeva, jako jsou borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie atd. To znamená, že recyklované dřevo má charakteristiky všech těchto rozličných druhů dřevin. Navíc je již zestárlé, ošlehané a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Barevný kontrast jednotlivých druhů dřeva dává stolu jedinečný vzhled a překrásná textura činí každý kus nábytku jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Ocelové nohy přispívají k pevnosti a stabilitě stolu a zároveň podtrhují jeho industriální šarm. Montáž je snadná.

Důležité upozornění

Barvy se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich stolů jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo + ocel s práškovým nástřikem
Rozměry: 120 x 60 x 106 cm (D x Š x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475601913
Produktové číslo výrobce246289