vidaXL TV stolek masivní recyklované dřevo 140 x 30 x 45 cm [245914]

SKU
527315
4740 Kč 3917 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěný TV stolek z masivního recyklovaného dřeva je skvělým dekorativním a zároveň praktickým doplňkem do vašeho obývacího pokoje. Můžete ho také použít jako boční skříňku, příborník nebo nízkou skříňku.

Dřevěný TV stolek z masivního recyklovaného dřeva je skvělým dekorativním a zároveň praktickým doplňkem do vašeho obývacího pokoje.

Můžete ho také použít jako boční skříňku, příborník nebo nízkou skříňku. Stolek je zhotovený z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Může tedy obsahovat celou řadu různých typů dřeva, jako je borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie atd. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných druhů dřeva. Recyklované dřevo je již zestárlé, ošlehané a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Překrásná kresba dřeva činí každý kus nábytku jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Známky opotřebení a zřetelná textura dřeva vypovídají o jeho bohaté historii a dodávají stolku hřejivý a autentický vzhled. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s největší pečlivostí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Stolek disponuje spostou úložného prostoru, můžete v něm tedy ukládat své časopisy, knihy, DVD a multimediální zařízení tak, aby byly přehledně uspořádané a abyste je měli stále po ruce. V zadní části skříňky se nachází dva otvory na vyvedení kabelů. Ocelové nohy přispívají k bytelnosti stolku a přitom zvýrazňují jeho industriální styl. Montáž je snadná.

Důležité upozornění

Barva a struktura se mohou lišit kus od kusu, což činí každý z našich TV stolků jedinečným. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo + ocelové nohy
Rozměry: 140 x 30 x 45 cm (Š x H x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475603757
Produktové číslo výrobce245914