vidaXL Zahradní lehátko textilen a hliník zelené [310524]

SKU
538952
1785 Kč 1475 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Opalovací lehátko je úžasnou kombinací stylu a funkčnosti a na vaši zahradu, terasu, k bazénu nebo třeba na terasu vnese půvabný rustikální šarm. Lehátko je vyrobené z pevného hliníkového rámu, je odolné a stabilní. Opěradlo je nastavitelné od sezení až po ležení, takže nabídne maximální pohodlí.

Toto opalovací lehátko je úžasnou kombinací stylu a funkčnosti a na vaši zahradu, terasu, k bazénu nebo třeba na terasu vnese půvabný rustikální šarm.

Lehátko je vyrobené z pevného hliníkového rámu, je odolné a stabilní. Opěradlo je nastavitelné od sezení až po ležení, takže nabídne maximální pohodlí. Tato denní postel je extra vysoká a její sestavení je snadné.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, pravidelně ho čistěte a nenechávejte ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Vlastnosti

Barva: zelená
Materiál: textilen, hliník se stříbrným práškovým lakováním
Dimensions: (170-193) x 60,5 x (96-51) cm (L x W x H)
Montáž nutná: ano

Barvazelená
VýrobcevidaXL
EAN8720286086773
Produktové číslo výrobce310524